pabaigos ir pradžios (tuoj rugsėjis)

pasidariau kavos; pamiršau. teko išpilti ir užsivirt naujos.

vakar sode

vakar sode

antra valanda dienos, o dar tik pusryčiai.

dabar reikia giliai įkvėpti ir viską greitai susitvarkyti, kad dar spėčiau pabaigti skaityti fromm’ą. tame tarpe nuvažiuoti iki antakalnio pasidaryti lomo nuotraukų ir nusipirkti dvd.  – dienos planus tenka minimizuoti ties kiekviena “pamiegosiu dar truputį” valanda ir atsižvelgti į vonios laiko duobę (už tų durų jis eina greičiau).

nėr jokio įkvėpimo parašyti ką nors gražaus. atrodo, mane išvargino tie visi sapnai, kurie nepalieka pabudus. žemieji instinktai paėmę viršų, reikia juos išbėgioti rytais, kol veidas įgauną kaitrų raudonį. apskritai, kartais labai neaišku, kur ieškoti išsigelbėjimo. pranašysčių išsipildymas, regis, kažkur labai toli prieky. o pranašystės taip pat (beveik) mano pačios išgalvotos.

jaučiu, reikia kažkokio gero happeningo.

Advertisements

2 Responses

  1. ką frommo skaitai? tą knygą apie užmirštą kalbą? manęs dažnai irgi neapleidžia sapnai. ypač gal dėl to, kad beveik visada prisimenu, ką sapnuoju. dalykai, apie kuriuos visai nenoriu galvot, ten sulenda.
    kai iki rugsėjo pirmos (tai šlykšti diena..) liko tiek nedaug, kiekvieną likusią akimirką norisi tinkamai išnaudot. na, gal tas lapų kritimas irgi atneš ką nors gero, tikėkimės. :)

  2. aha, tą pačią. po jos ėmiau sapnus analizuot, kažkaip net laukiu, ką susapnuosiu.:) o ten iš tamsių pakampių lenda visokie prisiminimai, kuriuos aš mieliau nukiščiau toliau, bet va naktys neleidžia… kaip ir tau.
    jau laukiu to lapų kritimo kažkaip.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: