šventės

Nieko nėra geriau už Kūčias namie – Vilniuje… Net jei tave kas nors priima į savo šeimą kaip tikrą narį (kaip man buvo pernai), maitina krevetėm ir aštuonkojais su aštriu padažu beigi visokiausiom kitokiausiom jūros ir nejūros gėrybėm, saugo tave ir lepina, vis tiek Kūčių vakaras su 4-5 artimiausiais žmonėm, su mamos gaminta silke su graikiškais riešutais ir močiutės virtu spanguolių kisielium, su kūčiukais, su malda prieš valgį, su sniegu (ar ledijančia pliurza) lauke laimi prieš bet kokias egzotikas tūkstančius kartų.

Ir šiaip šiemet viskas gerokai ramiau nei visada: Kalėdų vakaras namuose, užsiimant lempučių kabinimu ir žvakių degiojimu ant palangės. O lemputes pakabinau ten, kur joms tinkamiausia vieta kai turi lovą su galvūgaliu:

Ramybės ir jaukaus tinginiavimo jums visiems (tiems, kuriuos pažįstu, ir kitiems, slaptiems, skaitytojams), žiūrėkit gražius filmus apie Kalėdas per TV, valgykit daug ir skaniai, o rankos būtinai turi kvepėti mandarinais (!). Jei dabar sugalvosite nuėję užsidegti kokią žvakės tabletėlę, braukdami degtuką pagalvokite apie mane: ir ant mano palangės dabar žiburiuoja trys žvakės, ir mes visi visi susiję per jas – ramūs, atsipalaidavę, sėdintys prietemoje ir akies krašteliu stebintys judančius liepsnų atšvaitus ant sienos…  Su šventėmis, brangieji! :)*

Advertisements

One Response

  1. dėkui, jums irgi malonių akimirkų.. :)
    (sėdžiu prie žvakės ir neturiu su kuo uždegti)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: