žiemažiemažiema

Vakar vakare mačiau patį gražiausią vaizdą – kaip į kiemą išėję vyrai kasė sniegą. :) Jo pas mus, Saulėteky, privertė tiek, kad per pusnis liko išminti tik takeliai, o aplinkui supustytos gražios kopos.. Tai va, paėmė vyrai ir susiorganizavo, va taip ekspromtu, vėlai vakare – kai ėjau gult pusę dvylikos, nedidelis būrelis dar kažką plepėjo pasirėmę į kastuvus. Nors kartą bendrija (skirta patogiau tvarkyti pinigams ir kitai buičiai) parodė ir šiokį tokį bendruomenės požymį. Mano išgalvotame idealiame pasaulyje kaimynai visada turėtų kartu kasti sniegą (o ne samdyti kiemsargius) ir rengti pyragų šventes ant pievutės. ;)

– – – – – – – — – – – – – – — – – – –

Kalbant apie pievutes – labai noriu va tokių pėdkelnių pavasariui:

(nuotrauka iš audreyhepburncomplex)

Advertisements

3 Responses

  1. eikite pasižiūrėti į ‘spicy look’ parduotuvikę skapo gatvėje numeris trys. ten yra keistesnių pėdkelnių <:

  2. žiamą gražu, net šaltis yra gražus, nekalbant apie varveklius kuriais apėjo Chemijos rūmai ir jais susijungė su medžių šakom, neišskiriamai iki pavasario, o jis ateis, tikrai

  3. “Mano išgalvotame idealiame pasaulyje kaimynai visada turėtų kartu kasti sniegą(…)” – priminė Nekrošiaus paskaitą apie idealų komunistinį pasaulį, kur traktorius užtempia visiems bendrą antklodę ir vidury nakties dėl vieno “idioto” jos nenuklojinėja. Ir vis dėlto būtų gražiau nei susvetimėję daugiabučių gyventojai. Čia, mano naujajame laikinajame būste, kaimynai turi Skype konferenciją, kurioje aptaria bendrus namo reikalus – gal auga nauja bendruomeniškesnė karta?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: