_ _ _ _ _

Kartais, kai negali apsispręsti (apsispręsti norėtum, nes tiesiog taip mėgsti), o klausimas ne buitinis ir ne apie projektą, tada gaudai aplinkinių nuomones, visokias nuotrupėles, ir užtenka vieno žodžio ar frazės su daugtaškiu  gale, ar kokio nors “gal”, kad priimtum jį kaip argumentą. Įsidedi šitą argumentą į dėželę, jau pilna savų “už” ir “prieš”. Tai tokia dėželė, kuri egzistuoja tik  mano galvoje,  ją galima papurtyti ir traukti keletą už arba keletą prieš, priklausomai nuo nuotaikos ir sėkmės. Galima argumentus perdėlioti, sugrupuoti, atmesti kaip nesvarbius ar išskirti kokį vieną patį svarbiausią.

Galų gale iš viso to lieka tik nuovargis. Todėl norėčiau šiandien pasakyti “ne” (jei tik kas klaustų..) ir ramiai (?) gyventi toliau. Tuo labiau, kad šiandien išgirdau vieną tvirtą “daugtaškį”, kurio laukiau lygiai taip, kaip visiškai teigiamos ar absoliučiai neigiamos nuomonės.

Vis dėlto žinau, kad net apsisprendus dėl “ne”, ir toliau gyvensiu su “gal”. Juk kad ir kaip ramintum sielą, ji nepasitenkina jokia logika ir, pilna troškimo, veržiasi lauk. :>

Advertisements

3 Responses

  1. Bet tas gyvenimas su “gal” labai kankina. Aš irgi visada taip darau, kaip kad vakar žinojau, kad jei nenueisiu į FiDi, tai visą vakarą mąstysiu, kad dar nevėlu, GAL dar nueiti… Taip kad aš esu visada už “taip” (čia prisiminiau filmo “Yes man” idėją), jei jau labai norisi. Geriau gailėtis to, ką padarei, negu to, ko nepadarei (išskyrus veiksmus, kuriuos aprašo Baudžiamasis kodeksas).

    O iš tiesų tai tau niekas negali patarti. Arba tu girdėsi tik tuos patarimus, kuriuos nori girdėti. Arba priešingi argumentai tau atrodys ne tokie stiprūs.

    Daryk. Visada yra “undo”

  2. Nesijaudink, visokio plauko “gal” yra mano gyvenimo pagrindas. ;) Viskas čia normaliai.

  3. jei daugiau dėmesio skiri į nugirstamus “ne”, reiškia pati kažkur giliai savo galvelėj žinai, kad “ne”. bent jau man taip būna: jei turiu idėją, tai džiaugiuosi bet kokiais dalykais, kurie pagrindžia tą idėją; į dalykus, kurie nelabai dera su idėja, nekreipiu daug dėmesio.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: